Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

3.1.2014

Vzdělávací program Junior Ambassador

Ve spolupráci s organizací Culture Korea pořádá dne 3.1.2014 České centrum Soul vzdělávací program pro 20 nejlepších žáků ze základních škol ve městě Sihǔng nacházejícím se v centrální provincii Kjŏnggido nedaleko hlavního města Soulu. Program žákům představí základní fakta o České republice formou prezentace, vědomostní soutěže a výtvarného koutku.

Žáky ve věku 11 až 13 let vybrala radnice města na základě doporučení jejich učitelů. Cílem vzdělávacího programu je žáky seznámit se základními informacemi o České republice a zajímavou formou jim přiblížit českou kulturu. Po přednášce bude následovat vědomostní kvíz zaměřený na vědomosti o České republice a studenti, kteří se umístí na prvních třech místech si odnesou malou odměnu. Další část programu bude věnována komentované prohlídce výstavy „Loutky od roku nula“, která právě v Českém centru Soul probíhá. Na závěr celého programu se studenti zúčastní workshopu pod vedením korejského odborníka. Na některé ze zadaných témat spojených s Českou republikou se pokusí vytvořit krátký komiks.
Organizace Culture Korea realizuje řadu programů podporujících mezinárodní kulturní výměnu na poli vědy, kultury a životního prostředí. Spolupracuje se zastupitelskými úřady a kulturními instituty mnoha zemí (British Council, Francouzský institut, Atout France, Italský kulturní institut, ENIT Italy, Velvyslanectví Švýcarska, Switzerland Tourism, Velvyslanectví Německa atd.).

Místo konání:

17, Gyeonghuigung 1-gil, Jongno-gu, Seoul, 03176 Republic of Korea
03176 Soul
Korejská republika

Datum:

3.1.2014

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala